Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра "Сокіл" ("Джура")

Дата: 13 травня 2019 о 08:33, Оновлено 23 лютого 2021 о 21:44
Автор: Коцюба С. М.

Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра "Сокіл" ("Джура").

Не втрачаймо віри в майбуття!
                                                   У світле й прекраснеє життя!
                                                            Але в суспільстві щоб такому жити,
                                                             Спитай: "А що для цього зробив я?"

Назва рою: ЗАПОРОЖЦІ

Наше гасло: Запорожці гарні всюди, -
                і в розвагах, і в бою!

Довідкові відомості:

Місце проведення: м. Вільногірськ, ЗОШ № 3

Час проведення: вересень 2019 - травень 2020 рр.

Склад рою "Запорожці"

Прізвище та ім`я
 Рік народження

Бовт Ігор

Грінченко Гліб

Іванов Данііл

10а

Лазебник Олег

Самофал Владислав

10а

Ігнатенко Павло

Ярова Олександра

Діденко Анастасія

Добрі діла

Патріотичний напрямок - один із пріоритетних у виховній роботі шкільного колективу. Формуванню національно свідомої, патріотично налаштованої особистості сприяє участь у Всеукраїнській дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі "Сокіл" ("Джура").

З першим дзвоником у школі і почалась наша діяльність як команди. На початку вересня ми зібрались всі разом для того, щоб обговорити наші плани на майбутній рік. Насамперед, нам хотілось зробити щось для рідної школи, міста.

Започаткували низку добрих діл з проведення
"ОСІННЬОГО ЯРМАРКУ "ЩЕДРИЙ ЛИСТОПАД"". Усі класи нашої школи готували смаколики, продавали їх, зібравши кругленьку сумму на потреби школи. Фото з ярмарку https://vgschool3.e-schools.info/photoalbum/53462.

6 грудня, до Дня Збройних сил України, ми провели МАЙСТЕР-КЛАС З ВИГОТОВЛЕННЯ ЛЯЛЬКИ-ОБЕРЕГУ ДЛЯ СОЛДАТ З ПЕРЕДОВОЇВід самого початку війни волонтери допомагають бійцям ООС: теплими речами, амуніцією, харчами. Підтримуємо бійців і ми. Своє тепло передаємо, як можемо – через малюнки, іграшки, поробки. Такі «привіти» особливо цінні для захисників, які розуміють: вдома їх люблять та чекаютьє
     Виготовлення цієї  іграшки-мотанки  - цілий ритуал. Ми хотіли показати солдатам, що їх чекають, підтримують, їм вдячні за те, що вони борються за нашу землю. А ще – просто підняти захисникам настрій. Зазирнути у магію створення ляльки-оберегу можна сюди: https://vgschool3.e-schools.info/photoalbum/40350

До ДНЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ був проведений ВІДКРИТИЙ ЗАХІД, учасниками якого був 9-А клас, у тому числі хлопці рою "Запорожці". Учасники заходу у формі танцю, декламування, пісень розповіли всім присутнім, що Соборність України - це духовне єднання всіх територій, які історично належали нашому народові, це єдність і цілісність загальної території України, недоторканність її кордонів. Фото зі свята https://vgschool3.e-schools.info/photoalbum/43934

Під час міського суботнику ми теж не стояли осторонь. Так як учнів шкіл не долучали до цього дійства, хлопці-Запорожці взялись допомагати самі. Нашими силами була ПЕРЕКОПАНА ЦЕНТРАЛЬНА КЛУМБА У МІСЬКОМУ ПАРКУ.
     Потрудилися на славу! Фото  https://vgschool3.e-schools.info/photoalbum/53462

ПОХІД У ПРИТУЛОК ДЛЯ СОБАК (м. ВІЛЬНОГІРСЬК)
     "Їм теж хочеться уваги, любові, затишку..Вони теж заслуговують на тарілку гарячої каші та миску молока". Наші «брати менші» - домашні тварини, такі ж живі і люблячі, як і ми, люди. Тільки ось багато хто цього не розуміють і виставляють на напризволяще своїх вихованців.
     Коли ми підходили до притулку, одразу зрозуміли, що не заблукали. Із двору було чутно гавкіт собаки, яка зустрічала нас на вході. Як тільки ми зайшли, до нас радісно прибігли інші собаки, - знайомились з новими гостями.
    До притулку ми принесли крупи, кістки з м`ясом, а також свою увагу та турботу, на яку так чекали хвостаті мешканці притулку..!                      Фото https://vgschool3.e schools.info/photoalbum/53462

Напередодні ДНЯ ПЕРЕМОГИ, 8 травня, у школі відбувся святковий концерт для шановних ветеранів нашого міста. Саме 8 травня в Україні відзначається День пам`яті та примирення, як данину пам`яті всім жертвам ІІ Світової війни.
     «Пам’ятаємо. Перемагаємо» Ми пам’ятаємо, якою страшною трагедією для українців була Друга світова війна. Ми пам’ятаємо, що агресора зупинили спільними зусиллями об’єднані нації. Ми пам’ятаємо, що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Це пам'ять робить нас сильнішими. Вона запорука неминучості нашої перемоги сьогодні.
     Наші ветерани отримали від школи матеріальну підтримку, а саме пакети з продуктами харчування: крупи, цукор, консерви, чай та інше.
     Фото з концерту https://vgschool3.e-schools.info/photoalbum/53462

Повесні на території школи було ПОСАДЖЕНО МОЛОДІ БЕРІЗКИ. Саджанці будуть милувати око дітям і вчителям, гостям школи та батькам. Такого роду акції дуже потрібні нашому місту. Зробімо місто зеленішим! Фото https://vgschool3.e-schools.info/photoalbum/53462

Учні, які брали участь у святкових заходах, благодійних акціях, відчули потребу творити добро. Реалізація проекту "Добре діло" сприяла прояву серед дітей та дорослих найкращих людських рис: доброзичливості, співчуття, турботи, прагнення допомогти.

У нас таке коротке життя!
Так хай не буде місця злим помислам!
Хай оживає істинна стара: "Людина починається з добра"

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.